Openingstijden depot – Koningsdag en Hemelvaart
Rondom Koningsdag en Hemelvaart hanteren wij binnen ons depot andere openingstijden. Lees hieronder verder.
Rondom Koningsdag en Hemelvaart hanteren wij binnen ons depot andere openingstijden. Lees hieronder verder.
24 April 2023
Beste relatie,
De voorjaarsvakantiedagen breken weer aan. In goed overleg met de zorgkantoren hebben wij ervoor gekozen om ook op de aansluitende vrijdagen geen depotactiviteiten uit te voeren.
Gewijzigde openingstijden 2023
Donderdag 27 april – Koningsdag – gesloten
Vrijdag 28 april – gesloten
Donderdag 18 mei – Hemelvaartsdag – gesloten
Vrijdag 19 mei – gesloten
Wat betekent dit voor u?
Wij willen u vragen rekening te houden met deze uitzonderlijke dagen en uw aanvragen waar mogelijk naar voren te halen. Wij denken graag met u mee en zetten alles op alles om u maximaal te ontzorgen. Uiteraard is de storingsdienst tijdens deze dagen wel gewoon bereikbaar. Heeft u naar aanleiding van dit bericht nog aanvullende vragen? Neem dat gerust contact met ons op.
Dank voor uw begrip.
30 november 2023
Met mooie verhalen over bijzondere collega’s willen we anderen inspireren. Want net als het initiatief Maand van de 1000 voorbeelden laten we zien dat een
LEES MEER >22 november 2023
Het Poelsplein is een unieke zorglocatie in Panningen, waar Rick Wilms met zijn vrouw en schoonouders, kleinschalige zorg aanbiedt aan mensen met dementie.
LEES MEER >30 oktober 2023
Verandering in gang zetten: dat is de ambitie van Joyce de Mik. Met haar opgedane kennis en ervaring als (regie)verpleegkundige wil ze een verschil maken
LEES MEER >